VL53L0X Laiko-Skrydis (ToF) Lazerio Svyruoja Jutiklis Breakout 940nm, GY-VL53L0XV2 Lazeriniai Atstumo Modulis I2C IIC

€4.27

  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.01kg (0.02lb.)

Aprašymai: VL53L0X iš ST Microelectronics yra laiko skrydžio svyruoja sistemą, integruotą į kompaktišką modulis. Ši lenta yra vežėjas VL53L0X, todėl mes rekomenduojame atidžiai perskaityti VL53L0X duomenų lapo (1 MB, pdf) prieš naudojant šį produktą.

Į VL53L0 naudoja ST s FlightSense technologija, kad būtų galima tiksliai įvertinti, kiek ilgai užtrunka, kol skleidžiamus impulsus, infraraudonųjų spindulių lazerio šviesa pasiekia artimiausią objektą ir atspindi atgal į detektorių, todėl ji gali būti laikoma maža, įmontuotu sistemą lidar. Šį kartą-iš skrydžio (TOF) matavimo leidžia tiksliai nustatyti absoliutus atstumas iki taikinio be objekto atspindžio labai įtakos matavimams. Jutiklis gali pranešti apie atstumus iki 2 m (6.6 ft) su 1 mm, rezoliucija, bet jos veiksmingos diapazonas ir tikslumas (triukšmo), labai priklauso nuo aplinkos sąlygų ir siektinos savybės, pvz., atspindžio ir dydis, taip pat automatinės konfigūracijos. (Jutiklio tikslumas yra nurodyta, kad svyruoja nuo ±3% geriausiu daugiau nei ±10% mažiau geriausiomis sąlygomis.)

Pradedant matavimai yra prieinama per jutiklio aš⊃2;C (TWI) sąsaja, kuri yra taip pat naudoti ir konfigūruoti jutiklių parametrai, ir jutiklis suteikia dvi papildomas kaiščius: išjungimo įvesties ir nutraukti produkcijos.

Į VL53L0X yra puikus SSD, bet jos mažos, leadless, LGA paketo sunku tipiškas studentas ar mėgėjų naudotis. Ji taip pat veikia rekomenduojama įtampa 2,8 V, kuri gali padaryti sąveikauja sunku microcontrollers veikianti 3.3 V, arba 5 V. Mūsų breakout valdybos nagrinėjami šie klausimai, lengviau paruošimas naudojant jutiklį, išlaikant bendrą dydžio, kaip mažas, kaip įmanoma.

PIN Aprašymas

VDD Reguliuojamos 2.8 V galia. Beveik 150 mA yra prieinama galia išorinių komponentų. (Jei norite apeiti vidaus reguliatorius, vietoj to galite naudoti šią pin kaip 2,8 V įėjimas su VIN atjungtas.) VIN Tai yra pagrindinis 2.6 V 5.5 V maitinimo prijungimas. SCL ir SDA lygio keitikliai traukti I⊃2;C linijų didelis, kad šio lygio. GND žemės (0 V) ryšį jūsų elektros energijos tiekimo. Jūsų aš⊃2;C kontrolės šaltinis, taip pat turi bendrą pagrindą su šia plokšte. SDA Lygis-perkeliama I⊃2;C duomenų eilutė: AUKŠTAS yra VIN, MAŽAI yra 0 V SCL Lygis-perkeliama I⊃2;C laikrodis linija: DIDELIS yra VIN, MAŽAI yra 0 V XSHUT Tai pin yra aktyvus mažai išjungimo įvestis; valdybos išsitraukia iki VDD, kad jutiklis automatiškai. Vairavimo pin mažai kelia jutiklį į aparatūros laukimo. Šią informaciją yra ne lygis-perkeliama. Pakuotėje: 1x GY-VL53L0XV2V L53L0X Laiko Skrydžio Atstumo Jutiklio


  • Prekės Pavadinimas: DIYMORE
  • Modelio Numeris: 011837
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Elektros
  • OEM: DIYMORE

Žymos: Priemonė, Dalys Ir Priedai, Pigūs Priemonė, Dalys Ir Priedai, VL53L0X Skrydžio Laiką (ToF) Lazerio Svyruoja Jutiklis Breakout 940nm, GY VL53L0XV2 Lazeriniai Atstumo Modulis I2C IIC.

Marinadamir972
2018-01-23
5/5
matches the description!

Jums taip pat patiktų